Logowanie
 
Login:
 
Haslo:
 
 Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła

Regulamin

 

Strona www.bzzyk.pl jest własnością FH Jaskuła.

Strona zwiera informacje poufne, przeznaczone tylko dla klientów zarejestrowanych.Udostępnianie, ujawnianie, powielanie, rozpowszechnianie bądź powoływanie się na jakikolwiek jej fragment przez użytkownika jest zabronione.

 

W celu dokonywania zakupów w hurtowni internetowej www.bzzyk.pl konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego a następnie przesłanie na adres: fhjaskula@gmail.com dokumentów rejestrowych firmy.

 

Terminy realizacji zamówień wynoszą od 1 do 3 dni roboczych. W razie zaistniałych opóźnień klient będzie niezwłocznie o tym informowany

Przy pierwszych zamówieniach wymagamy przedpłaty na konto (wysyłamy e-mailem fakturę pro forma z wszystkimi niezbędnymi informacjami do przelewu bankowego). Kredyt kupiecki przysługuje stałym odbiorcom.

 

Reklamacje jakościowe i ilościowe należy zgłaszać maksymalnie w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki: e-mailem na adres. fhjaskula@gmail.com . Jeżeli przesyłka posiada ślady uszkodzenia, należy otworzyć przesyłkę w obecności kuriera oraz sporządzić protokół uszkodzenia towaru i potwierdzić go przez kuriera. Zwrot uszkodzonych towarów odbywa się na koszt Klienta

 

Sprzedaż towaru za pośrednictwem strony www.bzzyk.pl odbywa się wg powyższego Regulaminu. Złożenie zamówienia oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z powyższego Regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

 

Platforma B2B obsługiwana przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl